IT ūkio priežiūra verslo klientams

Užtikrinsime, kad jūsų įmonės kompiuterizuotos vietos, serveriai ir vietiniai tinklai funkcionuotų tinkamai ir be trikdžių. Paslaugas teikiame tiek nuotoliniu būdu, tiek atvykstame į vietą.

Įmonių programinės įrangos inventorizacija

Programinės įrangos inventorizacija dažnai padeda įmonėms efektyviau panaudoti finansus, skirtus licenzijoms įsigyti. Inventorizacijos metu parengiama licenzijavimo strategija taip pat įdiegiama arba išdiegiama visa reikalinga licenzijuota programinė įranga, jeigu reikia, papildomai sukonfigūruojama optimaliausiam darbui.

IT infrastruktūros inventorizacija

IT inventorizacija padeda įmonėms efektyviau panaudoti turimus resursus bei finansinius išteklius.

Duomenų centro įrengimas ir priežiūra

Įmonėse vis didėjant svarbių ir strategiškai jautrių duomenų kiekiams vis dažniau reikalingos atsarginės jų kopijos. Padėsime pasirinkti optimaliausią variantą jūsų įmonei ir užtikrinsime duomenų centro efektyvų darbą.

Duomenų perdavimo infrastruktūros

Diegiame įvairias duomenų perdavimo infrastruktūras: lokalius tinklus, virtualius tinklus, bevielius tinklus ir kitus duomenų perdavimo sprendimus.

IT saugumas

Failų duombazių apsaugojimas naudojant centralizuotas antivirusines sistemas, ugniasienes.

IT konsultacijos

Užtikrinsime, kad jūsų įmonės kompiuterizuotos vietos, serveriai ir vietiniai tinklai funkcionuotų tinkamai ir be trikdžių. Paslaugas teikiame tiek nuotoliniu būdu, tiek atvykstame į vietą.

IT įrangos remontas

Remontuojame kompiuterius ir kitą IT įrangą, atnaujiname programinę įrangą.

Viešojo sektoriaus IT ūkio priežiūra

Bendradarbiaujame ir prižiūrime mokyklų, universitetų ir kito viešojo sektoriaus įstaigų IT ūkį. Siūlome įvairias inovacijas mokykloms, interaktyvaus mokymo pagalba mokiniai lengviau įsisavina žinias. Padedame paruošti viešųjų pirkimų dokumentus ir kompiuterinės įrangos technines specifikacijas pagal įstaigos pageidavimus, patariame kaip galima optimizuoti lėšas, skirtas kompiuterinei ir programinei įrangai įsigyti.